Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Frizider Samsung

9 000 МКД

Се продава од: Magdalena 04 фев. 13:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
se prodava frizider Samsung vo ispravna sostojba 170/60cm komora za zamraznuvajne 90L i ladejne 200L
Magdalena
071384583
Leaflet
Кон почеток