Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gorenje Frizider

7 500 МКД

Се продава од: Lile 03 фев. 22:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam Gorenje frizider bez komora 1.45/60cm godina dena sluzen 7.500 den.
Leaflet
Кон почеток