Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Frizider za sladoled

0 МКД

Се продава од: једина 23 дек. 21:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam frizider so staklen lizgackii vraticki za sladoled i slicno. Cena po dogovor.
tel. 075 224 379
једина
075 224 379
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации