Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Frizider Gorenje 90lt

5 000 МКД

Се продава од: Toni 09 мај 19:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodava koristen 90 litarski frizider.
Vo mnogu dobra sostojba koristen vo kancelarija.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации