Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VERTIKALEN ZAMRZNUVAC

4 000 МКД

Се продава од: BILJANA 08 мај 15:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
PRODAVAM DOBRO SOCUVAN I VO ODLICNA SOSTOJBA VERTIKALEN ZAMRZNUVAC SO 4 FIOKI.
BILJANA
070379972
Leaflet
Кон почеток