Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Frizider vo odlicna sostojba

111 ЕУР

250 ЕУР

Се продава од: 078 389 036 15 авг. 18:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Frizider-frizideri vo odlicna sostojba
Cenite se fiksni-za podolu ne zvonete

-- samo seriozni kupuvaci---
078 389 036
078 389 036
Leaflet
Кон почеток