Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pecka za parno Alfa Term 20

600 ЕУР

Се продава од: Goran 05 септ. 11:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Модел
Alfa Plam
Во одлична состојба стсра само три години.загрева 120 м.тел 070227836 горан
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации