Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ALFA PLAM RUSTIK

9 000 МКД

Се продава од: Наташа 01 окт. 22:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Модел
Alfa Plam
Капацитет: 11 kW
Димензии: 720 x 440 x 820 mm
Пречник на димен отвор:120 mm
Волумен на загревање:183 m3
Површина на загревање:70 m2
Тежина: 124/137 kg
Степен на искористеност:71,44/75,7 %
Наташа
070393683


Skype:
Leaflet
Кон почеток