Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamin Alfa Plam

18 000 МКД

Се продава од: Zlatko Lubarovski 20 авг. 23:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Модел
Alfa Plam
Се продава камин на тврдо гориво "Алфа плам" со вграден котел за парно греење.
Zlatko Lubarovski
078252092
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации