Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KAMIN ALFA PLAM

14 000 МКД

Се продава од: Иванчо Благоев 26 окт. 10:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Модел
Alfa Plam
Продавам камин Алфа плам во одлична состојба и метални бории за парно греење фи200 и тоа едно колено и едно парче од 1 метар.
Иванчо Благоев
071313450
Leaflet
Кон почеток