Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Продавам камин Алфа плам и метални бории за парно

14 000 МКД

Се продава од: Ivanco 24 окт. 17:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Модел
Alfa Plam
Продавам камин Алфа плам во одлична состојба. Металните бории се за котел за парно греење со димензија фи200 и тоа едно колено и едно парче од 1метар.
Leaflet
Кон почеток