Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Печка на дрва Алфа 90

12 000 МКД

Се продава од: Vanco 08 окт. 21:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Модел
Alfa Plam
90H-Favorit
Се продава добро сочувана печка
Leaflet
Кон почеток