Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alfa 20 kotel za parno

0 МКД

Се продава од: јаким 01 авг. 00:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Alfa 20
 трајножаречки шпорет на цврсто гориво
 Боја Бела
 Приклучок на парно
9Bar Работен притисок
 Запремнина на котел 14Л
 Термостат
 загревање на површина од190-250м3
 Отвор за ложење В:Ш: 260:290:430mm
 Големина на Рерната: В:Ш:Д: 400:460:440mm
 одвод f145mm
 Степен на искористеност 71.4 %
 Гориво: Дрво
 Тежина: 170кг
 Димензии: В:Ш:Д: 850:900:600mm
јаким
078830168
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации