Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sporet za parno Alfa

300 ЕУР

Се продава од: Zoran 30 јул. 14:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кичево
Модел
Alfa Plam
Prodavam sporet za parno ''Alfa'' koristen 10 godini odlicno socuvan vo besprekorna sostojba.
Zaedno so nego odat ispravni termo-ventil i termostat.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации