Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alfa Plam kamin na drva

25 000 МКД

Се продава од: Gjoko 05 септ. 17:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Шпорет користен една грејна сезона
Во одлична состојба
Комплет со пумпа и вентили
Повеќе инфо на контакт телефон
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации