Македонски | Shqip | English |

KAMIN ALFA PLAM

Се продава од: ljube 06 јун. 17:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 1.410 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

13 000 МКД

Локација: Кисела Вода, Скопjе
Производи : Грејни тела и Клима уреди
Марка: Друга марка
Модел: Alfa Plam
KAMINOT E NA DRVA I E CELOSNO IZRABOTEN E OD GUS GREE EKSTRA GO PRODAVAM ZASTO IMAM PARNO
Нема посетени огласи
Кон почеток