Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Pecka na peleti

20 000 МКД

Се продава од: Драган 22 ноем. 15:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
ПРОДАВАМ печка на пелет АЛФА ПЛАМ 8,5 KW инсталирана во викендичка, во село Долно Соње.
070/217-120
Драган
  Онлајн
070217120
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации