Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kompleten sistem za parno greenje

0 МКД

Се продава од: Mile 15 фев. 22:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Модел
Algreta
32 radiatori od koi :
-24 so po 15rebra
-6 So po 20rebra
-2 so po 10 rebra site se Algreta Resen i se isti
-6 konvektori kako na slikata

Eden Kotel kako na slikata
Eden plamenik marka Lambyrgini
2 pumpi kako na slikata
1 kondezacionen sad
1 rezervoar metalen 4200 litri.
Cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации