Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamin za parno

11 500 МКД

Се продава од: Ivanco 08 окт. 17:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava trajnozarecki kamin na drva so vgraden sistem za parno . Kaminot e izraboten od guseno zelezo, ima mokjnost od 7 kw i e pogoden za zagrevanje na 3-4 prostorii + bojler.
Leaflet
Кон почеток