Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamin Amity so izvod za parno

16 500 МКД

Се продава од: Dejan 17 ноем. 17:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го овој предмет за 1.790 МКД / месечно

Kaminot e vo odlicna sostojba i ne e koristen mnogu.
Ima instalirano izvod za parno za greenje na povrsina do 30m2
Proizvoditel e Plamen Požega,Hrvatska.
Kjuncite gi davam zaedno so kaminot
Leaflet
Кон почеток