Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trajno zarecka pecka

Се продава од: Нико 09 окт. 12:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Крушево
Модел
Blist
Се продава трајно жаречка печка на дрва, малку користена.
Цена по договор.
Нико
070/762-343
Leaflet
Кон почеток