Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Печка БУКВАЛНО НОВА!

6 000 МКД

Се продава од: Vladimir Ognenovski 16 дек. 18:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Модел
CER
Се продава во СОВРШЕНА СОСТОЈБА
Пуштена е само неколку пати БУКВАЛНО КАКО НОВА!
Постојлето со тркалца -гратис.
071/371-906
Vladimir Ognenovski
071371906
Leaflet
Кон почеток