Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Продавам 2 термо печки 4.5 во одлична состојба

4 000 МКД

Се продава од: Martina 18 ноем. 19:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Модел
CER
Продавам 2 термо печки 4.5 во исправна состојба. Цена по договор.
Martina
078359333
Leaflet
Кон почеток