Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Термо печка CER 6ka

4 000 МКД

Се продава од: Zoran 13 дек. 17:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Модел
CER
Се продава термо печка одлично сочувана, Со трофазен приклучок, марка CER 6kw.
Leaflet
Кон почеток