Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Термоакумулациона печка CER - Чачак 6 kw

3 900 МКД

4 999 МКД

Се продава од: Zoran Jankulovski 09 јан. 17:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Модел
CER
Т О П П О Н У Д А
Термоакумулациона печка
CER- Čačak
6 kw
Термо печката е во исправна состојба оди во комплет со постојле со тркалца,надворешен термостат кој ја регулира собната поставена температура,вентилатор за издувување на топлината, кабли...немате додатен трошок одличен избор на грејно тело за ладните месеци ја полните на ефтина струја дење и ноќе и преку цел ден имате топлина во собата.
Ширина на печката 1.20 см × 33 см
Zoran Jankulovski
070888271
Leaflet
Кон почеток