Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Термоакумулациона печка Cer Чачак 6kw

0 МКД

Се продава од: Зоран 14 ноем. 22:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Модел
CER
С Е    П Р О Д А В А
Термоакумулациона печка
CER- ЧАЧАК 6 kw

Термо печката е во исправна состојба оди во комплет со постојле со тркалца,надворешен термостат кој ја регулира собната поставена температура,вентилатор за издувување на топлината, кабли...немате додатен трошок одличен избор на грејно тело за ладните месеци ја полните на ефтина струја дење и ноќе и преку цел ден имате топлина во собата..Погодна за постари луге термо печката е најсигурно решение.
Цена поволна
Зоран
070888271
Leaflet
Кон почеток