Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Termo pecka CER 6 KW

9 000 МКД

12 000 МКД

Се продава од: Qamil 22 дек. 18:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Сарај, Скопjе
Модел
CER
Termoto e vo odlicna sostojba, so samotni cigli, postolie so trkala, 4 m kabel i so funksionalen termostat.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации