Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavam termo 5

150 ЕУР

Се продава од: jordan 03 окт. 20:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Модел
CER
Prodavam termo pecka 5 ,mnogu malku koristena ,samo edna sezona so postolje ,trkala,kabel,komplet
CENA 150 EVRA
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации