Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gusen kamin Plamen

200 ЕУР

Се продава од: Biljana Vrzovska 16 мај 18:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Модел
Drug model
Kaminot e odlicen.Koristen e malku i e vo mnogu dobra sostojba.
Biljana Vrzovska
076473935
Кон почеток