Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Инвертер клима

0 МКД

Се продава од: Ангела Јосифова 15 дек. 19:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Модел
Drug model
Се продава инвертер клима GREE 5,5kw, нова неотпакована,со гаранција, до -22C.
Цена 47.000 ден.
Ангела Јосифова
078/371-879
Leaflet
Кон почеток