Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kotel za parno

30 000 МКД

Се продава од: Aleksandar 03 дек. 13:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Модел
Drug model
Se prodava kotel za parno 40kw
Aleksandar
078333431
Leaflet
Кон почеток