Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Печка 6-ка за греење

6 500 МКД

Се продава од: Благојче 05 дек. 11:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Модел
Drug model
Magnum Kraljevo
Печката е добро зачувана
И постоље за истата печка
Благојче
070707699
Leaflet
Кон почеток