Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pecka na peleti

28 000 МКД

35 000 МКД

Се продава од: Boban 09 дек. 00:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Модел
Drug model
Prodavam pecka na peleti -duvalka, Koper -Negotino 8kw.
Koristena e samo dve sezoni.
-GRATIS so peckata davam komplet nova instalacija za do odzak.
Leaflet
Кон почеток