Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pecka na Struja 4.5 Kw Top Sostojba

3 000 МКД

5 000 МКД

Се продава од: Zoran Paljo 22 дек. 14:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Модел
Drug model
Prodavam pecka na strija top sostojba so tuli e vnatre navecer se polni na evtina struja i grej istovremeno i denje e polna i si grej.Ajde evtino
Zoran Paljo
070782111
Leaflet
Кон почеток