Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава ПЕЧКА НА ДРВА

5 500 МКД

Се продава од: Бојана 21 септ. 20:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Модел
Drug model
Се продава печка на дрва во добра состојба.
Бојана
078 279 789
Leaflet
Кон почеток