Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Термо печка Cer 6kw и Клима StreamLine 3,5kw

4 000 МКД

7 000 МКД

Се продава од: Gogo 09 дек. 21:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Модел
Drug model
Се продаваат 2 уреди- грејни тела- Термо печка Cer 6kw и Клима StreamLine 3,5kw

Се продава термоакумулациона печка Cer со јачина од 6 kw, во исправна состојба.
Термо печката оди во комплет со постоље со тркала и надвоешен термостат со кој се регулира температурата.
Цената на термо печката е 4000 денари.

Се продава клима уред Stream Line 3.5 kw во исправна состојба.
Цената на клима уредот е 4000 денари.

-> Доколку се купат двата уреди заедно, се продаваат за цена од 7000 денари.
Телефон за контакт: 075329595 - Гого, Битола
Leaflet
Кон почеток