Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kotel za parno na peleti i drva

3 700 ЕУР

Се продава од: Бобан Денес 13:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Модел
Drug model
pecka ili kotel za parno greenje na
peleti,
drva,
jaglen,
semki,
gas,
nafta
peckata e kako nova, mnogu malku koristena, 2/3 sezoni po 2 meseci. Istata vo momentov se koristi za greenje na 1000 m2 i istata moze da se vidi i testira bidejki e vrzana na sistemot za zatopluvanje.
Proizvod na Radijator Kraljevo, moze i zamena
Бобан
070344500
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации