Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kjumbe na drva vo odlicna sostojba

8 000 МКД

Се продава од: Viki Deloska 04 мар. 17:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава ќумбе на дрва, во одлична состојба. Старо 5 години, но користено само во зима, по 1 месец годишно. Цена 8000 денари.
Viki Deloska
0038970756578
Leaflet
Кон почеток