Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plamenik na nafta za parno

250 ЕУР

Се продава од: Кочо Денес 17:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava plamenik na nafta koristen tri sezoni od markata HOFAMAT.
Кочо
072-250-940
Leaflet
Кон почеток