Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Печка на пелети

15 000 МКД

Се продава од: Vance Stamenov 07 септ. 00:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кратово
Модел
Drug model
Се продава печки на пелети Fabbygo 8kw користена една грејна сезона.
Vance Stamenov
077517971
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации