Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Теrmo pecka

3 000 МКД

Се продава од: Dragan 21 ноем. 19:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava dobro socuvana termo pecka 3,5 kw. Termo pecka ima metalna podloga so trkalca .Informacii za kontakt na 070/864139- Dragan.
Leaflet
Кон почеток