Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trajnozarecka pecka

3 000 МКД

Се продава од: Gjorgje 17 ноем. 16:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Модел
Drug model
Продавам трајножаречка печка Weso во одлична состојба.
Gjorgje
072539758
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации