Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

СЕ ПРОДАВА КОТЕЛ НА ПЕЛЕТИ ECOSPAR - AURIGA B 25kw

60 000 МКД

Се продава од: Mitko Pistolov 22 септ. 20:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Неготино
Модел
Drug model
Се продава котел на пелети AURIGA B 25kw за 180 м2 на ECOSPAR. Котелот е користен само една година - грејна сезона 2019/2020 година. Котелот се продава со влезни и излезни вентили.
Се продаваат и 2 т. пелети - прва А класа.
Котелот и пелетите се наоѓаат во Неготино.
Leaflet
Кон почеток