Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Toplinska pumpa 20 kW

Оглас од претпријатие Се продава од: Bluemarket 24 фев. 17:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Se prodava toplinska pumpa , ladenje 20 kW , greenje 21.2 kW . Nova , neupotrebuvana , Cena povolna , info 075/265-242
Bluemarket
Специјализирани маркети за продажба на секаков вид санитарија, електрика, железарија , бои и лакови, водовод и канализација , мебел за купатила и многу други .
Visit our store page
ul. 514 br.2a Show on the map
075/265-242
http://bluemarket.com.mk/Sodrzina.aspx?j=1
Bluemarket
075/265-242
Leaflet
Bluemarket

Bluemarket

11 Огласи во продавницата
Se izdava dukan od 210m2 vo Kavadarci -
Kolicka Inox za vo restoran 250 ЕУР
Se baraat prodavaci vo Gevgelija -
Elektricen viluskar 1 990 ЕУР
Кон почеток