Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamin duvalka na peleti 10kw konecna cena

550 ЕУР

Се продава од: Jakov Jovanoski 05 окт. 12:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Камин дувалка на пелети 10 Kw користена една сезона (1200 кг пелети изгорени) конечна цена е 550 евра, заедно со пелетите доаѓаат 120 кг пелети и издувни цефки.
Jakov Jovanoski
+38970264203
Кон почеток