Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pecka na peleti 10 kW duvalka

500 ЕУР

Се продава од: Кочо 12 окт. 08:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava pecka na peleti duvalka 10kw.
Koristena nekolku pati (nova)
Кочо
077615083
Leaflet
Кон почеток