Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pecka na peleti

Се продава од: Trifun 12 јан. 17:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava pecka na peleti 10 kw.Ne e mnogu koristena, zatopluva 60 -70 m2
CENA PO DOGOVOR
Leaflet
Кон почеток