Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Pecki na peleti

0 МКД

Се продава од: Горан 30 ноем. 18:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Модел
Drug model
Се продава печка на пелети Ecospar Karina 10kw користена 1 сезона, гаранција уште една година. Цена по договор
Горан
 
078419879
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации