Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kotel za parno so brener i pecka na drva

1 ЕУР

Се продава од: Димитар 13 јан. 20:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Модел
Drug model
prodavam kotel za parno na drva ili nafta
marka megal zagreva do 180m2
brener
rezervoar za nafta 1800 L
pecka na drva alfa plam
Димитар
0038976996621
Кон почеток