Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamin na drva za parno

650 ЕУР

Се продава од: тoни 07 јан. 21:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Kamin za parno 25 kw so komplet delovi za parno- pumpa, ekspanziona boca, barometar, sigurnosen ventil, lonce za pritisok, ceven termostat i ups sistem koj dava struja na pumpa celi 5 casa. Kaminot gree 60kvadrati sam od sebe i 90 kvadrati preku radijatori, kupen e 2015 god.
тoни
070205464
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации